PR Çalışması

PR (Halkla İlişkiler) yalnızca şirketinize gelen insanları karşılamak için değildir ve olmamalıdır. PR, ürün veya hizmetinizi halka tanıtmak ve pazarlama yöntemini bulup geliştirmek için vardır.

Fiyat Teklifi Alın

PR (Public Relations), yani halkla ilişkiler olarak adlandırabileceğimiz çalışmalar ile markanın iletişim dili oluşturularak, markanın ve markanın hizmetlerinin tanıtımı yapılır. Halkla ilişkiler birimi, birçok şirkette bulunmasına rağmen adının karşılığını bulamamakta, daha çok şirkete gelen kişileri karşılamadan öte gidememekte ve bir şirket politikası yönetme amacı gütmemektedir.

İster hizmet ister ürün satışı gerçekleştirin, öncelikle satış hedefinizi doğru belirlemeniz gerekmektedir. Bunun için de hedef kitlenizi iyi tanımalısınız. Satışı gerçekleştirilecek olan ürün ya da hizmet hakkında kişilerin düşüncelerini öğrenebileceğiniz geri dönüşler alabileceğiniz stratejiler belirlemelisiniz.

–Şirket içi iletişim ve çalışma şekli, öncelikle çalışanlarınıza olan davranışınız ,müşterilerinizin gözündeki itibarınızı da oldukça etkilemektedir. Siz çalışanlarınıza değer vermediğiniz sürece onlar da müşterilerinize değer vermeyecektir. İyi bir PR çalışması öncelikle sağlam bir itibar kazandırır.

-Adınızı çok fazla yerde duyurmanızı sağlar.

-Hedef kitleye yönelik çalışmalar yapılmasını kolaylaştırır.

-Ekip çalışmasından doğan verimli bir birliktelik oluşmasını sağlar.

-Yaptığınız işte sayılı isimler arasında yer almanızı, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar.

-Yaptığınız işlerdeki eksik ve aksak yönleri tespit etmenizi ve düzeltmenizi kolaylaştırır.

-Hedef kitlenin taleplerine yönelik içerikler ve ürünler üretmenizi sağlar.

Ersağ Üyelik

Ersağ Üyelik

İskender Yıldırım

İskender Yıldırım

Dicle

Dicle

Yeni Nesil Çiğköfte

Yeni Nesil Çiğköfte

Dicle Filo

Dicle Filo

Dr Sedat Doğan

Dr Sedat Doğan

Adana Saraylı Künefe

Adana Saraylı Künefe